Wymagana nowsza wersja Flash Playera!

Dzień Dobry - Aktualności

DZIEŃ DOBRY ...I KROPKA

wtorek, 17 maja 2011 11:58

kropka baner

Więcej: DZIEŃ DOBRY ...I KROPKA

   

WIOSENNA TRASA PROMOCYJNA

poniedziałek, 28 marca 2011 10:48

Nadeszła nareszcie wiosna, a wraz z nią najwyższa pora, by rozpocząć zapowiadaną wcześniej trasę promującą naszą płytę i program: "Dzień Dobry panie Marku". Planujemy zagrać kilkanaście koncertów w największych ośrodkach kulturalnych w Polsce i zakończyć trasę dużym wydarzeniem w Warszawie. Pierwsze koncerty już w kwietniu.

Więcej: WIOSENNA TRASA PROMOCYJNA

   

BESKIDZKIE KOLĘDOWANIE

poniedziałek, 27 grudnia 2010 00:00

Od kilku lat uczestniczymy w noworocznych koncertach kolęd pod takim właśnie tytułem. Wspólnie z nami w projekcie biorą udział aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, którzy występują jako soliści oraz chór "Vocal Sound". Do udziału w koncertach zapraszamy także innych wykonawców. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, w styczniu 2011 roku nie będzie to jeden koncert, lecz cała trasa koncertowa.

Więcej: BESKIDZKIE KOLĘDOWANIE

   

DZIEŃ DOBRY W TELEEKSPRESIE

czwartek, 16 grudnia 2010 20:53

W piątek 10 grudnia minęła 65 rocznica urodzin Marka Grechuty. W tym dniu Marek Sierocki zaprosił nas na nagranie do TVP. Jadąc do Warszawy nie przypuszczaliśmy, że jeszcze tego samego dnia przyjdzie nam wystąpić przed 7,5 mln. widzów "TELEEXPRESSU". Zobaczcie wyemitowaną rozmowę i fragment klipu: "Dni, których nie znamy" 

Więcej: DZIEŃ DOBRY W TELEEKSPRESIE

   

KONCERT PROMOCYJNY W WARSZAWIE

niedziela, 28 listopada 2010 00:00

13 listopada zagraliśmy koncert promujący naszą płytę: "Dzień Dobry panie Marku" w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Gościem specjalnym koncertu była Anna Treter. Wystąpiliśmy przed wypełnioną do ostatniego miejsca widownią w Sali Kolumnowej pałacu, usytuowanego w samym sercu warszawskiej Starówki.

Więcej: KONCERT PROMOCYJNY W WARSZAWIE

   

Strona 3 z 4

news dnia

  

Wkrótce podamy szczegółowy

plan naszych wystepów świąteczno - kolędowych.

Zapraszamy do śpiewania

razem z nami:


   PANU NASZEMU!

 

 


 


 

 

 

 

 


 

 


  

 


 

  

ccNewsletter

Zapisz się do newslettera

Nazwa:

E-mail:

reklama

© 2010 DZIEŃ DOBRY