Wymagana nowsza wersja Flash Playera!

MUST BE THE MUSIC!!!

Postanowiliśmy zaistnieć w jednym z popularnych telewizyjnych talent-show - "MUST BE THE MUSIC - TYLKO MUZYKA". Eliminacje do programu odbywały się jeszcze w czasie wakacji. Pojawiliśmy się na nich we Wrocławiu, wśród wielu przedziwnych indywiduów i dość gładko przeszliśmy do kolejnego etapu.

Następnym krokiem był casting, na którym wystąpiliśmy już przed JURY składającym się z Kory, Elżbiety Zapędowskiej, Adama Sztaby i Wojciecha "Łozo" Łozowskiego. Zagraliśmy wówczas "Siódme niebo" (a raczej tyko część tej piosenki). Dostaliśmy 3 x TAK i przepustę do półfinału. :) (Tylko Łozo kontestował: "..było dobrze, ale mnie się nie podoba ten rodzaj muzyki".) Wykon ten mogliście obejrzeć w POLSACIE w niedzielę 18 września. (zobaczcie teraz)

Podczas tzw. "panelu jurorskiego" JURY zakwalifikowało "Dzień Dobry" do półfinału w gronie 32, ich zdaniem najlepszych wykonawców 2-giej edycji MUST BE THE MUSIC. Producenci programu wybrali z naszego repertuaru autorski utwór pt: "Dzikie, piękne i szalone". Zabraliśmy się intensywnie do pracy,  bo trzeba było skrócić piosenkę do zaledwie 2 minut i to w taki sposób, by nie straciła swoich walorów.

W półfinale na żywo zagraliśmy w niedzielę 23 października. Przyszło nam rywalizować m. in. z zespołem "DE NUEVO", będącym podobnie jak my z Bielska-Białej, z żywiołową "ATMASFERĄ" ze Lwowa i wyśmienitym duetem "MashMish". Jurorzy zagłosowali tak samo jak na castingu. Niestety, nie zdobyliśmy uznania telewidzów, którzy miejsca w finale przydzielają za pośrednictwem SMSów. Przy okazji wielkie podziękowania, dla wszystkich, którzy na nas glosowali. (Obejrzyjcie nasz występ tutaj, też w wersji slim-fast;)

I tak skończyła sie nasza przygoda z "MUST BE THE MUSIC"... Ale, jak śpiewa Krzysztof w jednej z naszych piosenek: "nie kończy się droga, nie kończy się granie". Smile Nie zrażając się tym, że to co gramy, nie pokrywa się ze współczesnymi trendami, pozostajemy wierni zasadzie: "RÓBMY SWOJE"!!! Wink
A zatem do zobaczenia na koncertach.

s.j. 

PS. Odcinki 3 i 8 "Must be the music", w których występowaliśmy, można oglądać na portalu IPLA. Część materiałów foto i video dostępna jest na naszym facebook'u. tutaj

news dnia

  

Wkrótce podamy szczegółowy

plan naszych wystepów świąteczno - kolędowych.

Zapraszamy do śpiewania

razem z nami:


   PANU NASZEMU!

 

 


 


 

 

 

 

 


 

 


  

 


 

  

ccNewsletter

Zapisz się do newslettera

Nazwa:

E-mail:

reklama

© 2010 DZIEŃ DOBRY