Wymagana nowsza wersja Flash Playera!

bursztynowe serce szczerozłote

7 sierpnia 2015 roku zapamiętamy jako jeden z najszczęśliwszych dni w historii naszego zespołu. Jako laureaci pierwszego krakowskiego festiwalu, który odbył się w 2008 r. zostaliśmy zaproszeni do udziału w koncercie pt: "Jeszcze pożyjemy", podczas letniej edycji "GRECHUTA FESTIVAL" w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu.

Wśród wykonawców znaleźli się także zwycięzcy kolejnych edycji krakowskich festiwali: Karolina Leszko, Tomasz Steńczyk, Łukasz Jemioła oraz "Arie Andaluz". Solistom akompaniował zespół "Anawa" w składzie, który towarzyszył Markowi Grechucie przez ostatnie 10 lat jego scenicznej aktywności.

Koncert był formą konkursu, w którym publiczność miała przyznać nagrodę specjalną: "BURSZTYNOWE SERCE SZCZEROZŁOTE". I nagrodę tą, ogromną większościa głosów widzowie przyznali właśnie nam :) Zespół Dzień Dobry otrzymał 458 z blisko 1000 oddanych ważnych głosów. Drugie miejsce zajął Tomasz Steńczyk (193 głosy) a na trzeciej pozycji uplasował się Łukasz Jemioła (również 193 głosy).

Nagrodę wręczyli nam: Pani Danuta Grechuta, Prezydent Miasta Świnoujście, Pan Janusz Żmurkiewicz oraz Ania Rusowicz, która gościnnie wystąpiła w drugiej częsci koncertu.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w Grechuta Festival Świnoujście a wspaniałej publiczności za przyznanie nam tej prestiżowej nagrody.


news dnia

  

Wkrótce podamy szczegółowy

plan naszych wystepów świąteczno - kolędowych.

Zapraszamy do śpiewania

razem z nami:


   PANU NASZEMU!

 

 


 


 

 

 

 

 


 

 


  

 


 

  

ccNewsletter

Zapisz się do newslettera

Nazwa:

E-mail:

reklama

© 2010 DZIEŃ DOBRY