Wymagana nowsza wersja Flash Playera!

Dzień Dobry - Aktualności

bursztynowe serce szczerozłote

wtorek, 18 sierpnia 2015 19:41

7 sierpnia 2015 roku zapamiętamy jako jeden z najszczęśliwszych dni w historii naszego zespołu. Jako laureaci pierwszego krakowskiego festiwalu, który odbył się w 2008 r. zostaliśmy zaproszeni do udziału w koncercie pt: "Jeszcze pożyjemy", podczas letniej edycji "GRECHUTA FESTIVAL" w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu.

Więcej: bursztynowe serce szczerozłote

   

WIELKA ORKIESTRA...

wtorek, 15 stycznia 2013 13:34

Witajcie Kochani w Nowym Roku 2013!!! :)
W tej krótkiej notce chcemy Was poinformować, że my też mamy swoją Wielką Orkiestrę - nie tylko - Świątecznej Pomocy. Od kilku tygodni trwa intensywna zbiórka pieniędzy na leczenie onkologiczne 6-cio letniej Klaudii Pająk z Pisarzowic. Leczenie już się rozpoczęło. Odbywa się w Niemczech i jak można się domyślać jest bardzo kosztowne.

Więcej: WIELKA ORKIESTRA...

   

PANU NASZEMU DZIEŃ DOBRY

wtorek, 18 grudnia 2012 12:59

Jak co roku w okresie świątecznym mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasz program z kolędami i pastorałkami: "Panu naszemu - Dzień Dobry". Rozpoczęliśmy kolędować już w sobotę 15 grudnia koncertem na bielskiej Starówce. 

Więcej: PANU NASZEMU DZIEŃ DOBRY

   

PAN MAREK W WIEDNIU

czwartek, 13 września 2012 13:18

Zbliża się październik a wraz z nim kolejna, już szósta rocznica śmierci Marka Grechuty, która przypada dokładnie 9 października. Nasza wielka przygoda z piosenkami tego nieodżałowanego artysty rozpoczęła się w Krakowie, przed czterema laty, podczas I FESTIWALU TWÓRCZOŚCI - KOROWÓD. Później powstał nasz program: "Dzień dobry Panie Marku". I własnie ten program, nieco odświeżony, zagramy dla Polonii w Wiedniu.

Więcej: PAN MAREK W WIEDNIU

   

NARESZCIE WAKACJE!

czwartek, 21 czerwca 2012 21:53

Tegoroczna kanikuła rozpoczyna się pod znakiem upałów i piłki nożnej. Miejmy nadzieję, że aura dopisze nam także w czasie wakacyjnych występów. Wszak to czas koncertów plenerowych.

Więcej: NARESZCIE WAKACJE!

   

Strona 1 z 4

news dnia

  

Wkrótce podamy szczegółowy

plan naszych wystepów świąteczno - kolędowych.

Zapraszamy do śpiewania

razem z nami:


   PANU NASZEMU!

 

 


 


 

 

 

 

 


 

 


  

 


 

  

ccNewsletter

Zapisz się do newslettera

Nazwa:

E-mail:

reklama

© 2010 DZIEŃ DOBRY