Wymagana nowsza wersja Flash Playera!

Dzień Dobry - Aktualności

POLSKI PRZEBÓJ ROKU

czwartek, 05 stycznia 2012 13:16

Konkurs pod takim tytulem został ogłoszony przez małopolskie Radio RDN. Piosenka "Gaj" w naszym wykonaniu znalazła się wśród 64 utworów pretendujących do tego tytułu, dzięki zwycięstwu we wrześniowym plebiscycie "Grajmy swoje - plski przebój miesiąca".

Więcej: POLSKI PRZEBÓJ ROKU

   

ŚWIĘTA Z JEDYNKĄ

czwartek, 29 grudnia 2011 23:01

26 grudnia, w święta Bożego Narodzenia, w radiowej "Jedynce", Zbigniew Krajewski rozmawiał z zespołem "Dzień Dobry" i prezentował naszą muzykę. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, trwającej ponad 34 minuty. Naprawdę warto!! Wystarczy kliknąć tutaj.

   

NIEBANALNIE I Z WIRTUOZERIĄ...

niedziela, 06 listopada 2011 20:00

Tak właśnie powinno być w czwartek 17 listopada w Klubie "WIRTUOZERIA", w Hotelu na Błoniach w Bielsku-Białej, gdzie już po raz 11 zagości "Bielska Scena Piosenki Nebanalnej".

Więcej: NIEBANALNIE I Z WIRTUOZERIĄ...

   

MUST BE THE MUSIC!!!

środa, 14 września 2011 18:54

Postanowiliśmy zaistnieć w jednym z popularnych telewizyjnych talent-show - "MUST BE THE MUSIC - TYLKO MUZYKA". Eliminacje do programu odbywały się jeszcze w czasie wakacji. Pojawiliśmy się na nich we Wrocławiu, wśród wielu przedziwnych indywiduów i dość gładko przeszliśmy do kolejnego etapu.

Więcej: MUST BE THE MUSIC!!!

   

grajmy swoje...

środa, 07 września 2011 20:25

Z radością informujemy, iż nasza piosenka pt: "Gaj", bierze udział w plebiscycie "Grajmy Swoje - polski przebój miesiąca". Na piosenkę głosować mogą (drogą SMSową i emailową) słuchacze radia RDN, a w ostatni czwartek miesiąca (29 września) oceny dokonają m. in. Maria Szabłowska, Marek Niedźwiedzki, Roman Rogowiecki, Krzysztof Szewczyk, kilka polskich stacji radiowych, portal: "Łowimy Talenty" oraz radio z Vancouver w Kanadzie.

Więcej: grajmy swoje...

   

Strona 2 z 4

news dnia

  

Wkrótce podamy szczegółowy

plan naszych wystepów świąteczno - kolędowych.

Zapraszamy do śpiewania

razem z nami:


   PANU NASZEMU!

 

 


 


 

 

 

 

 


 

 


  

 


 

  

ccNewsletter

Zapisz się do newslettera

Nazwa:

E-mail:

reklama

© 2010 DZIEŃ DOBRY